Kardiolog dziecięcy w neocard cm kardiologia!

Miło nam poinformować Państwa, że od początku 2018 roku możemy zaoferować Państwu nową dla nas, ważną część kardiologii –  kardiologia dzieci i młodzieży!

Szeregi naszego zespołu wzbogaciły dwie specjalistki z zakresu kardiologii dziecięcej: dr n.med. Dorota Olczak i dr Joanna Mołdawa. Posiadają one wieloletnie, zdobyte w toku specjalizacji i pracy w Oddziale Kardiologii Dziecięcej, doświadczenie w zakresie kardiologii dziecięcej i oferują Państwu swoje umiejętności i pełne zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych Państwa dzieci.

Niezbędne doświadczenie i umiejętności naszych lekarzy wspiera nieodzowna w kardiologii aparatura diagnostyczna. Wyposażenie naszej przychodni dostosowane zostało również do potrzeb  kardiologii dziecięcej. Posiadane urządzenia diagnostyczne takie jak aparat EKG (klinicznej klasy aparat Mortara Eli 350), system holterowski EKG (zaawansowany system szwajcarskiej firmy Schiller – Medilog Darwin Enterprise), system całodobowego ambulatoryjnego monitorowania ciśnienia (badanie ABPM, tzw. Holter ciśnienia – uznany przez najpoważniejsze europejskie i światowe towarzystwa kardiologiczne system niemieckiej firmy BOSO) oraz system do prób wysiłkowych z bieżnią ruchomą (wysokiej klasy system firmy Mortara XScribe 5) należą do światowej czołówki i zostały przygotowane również do diagnostyki dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy się również do wizyt naszych milusińskich w zakresie najważniejszej części diagnostyki – badania USG serca (badanie ECHO). W tym celu zakupiony został nowoczesny, dedykowany kardiologii, aparat USG amerykańskiej firmy General Electric – VIVID T8 Pro. Urządzenie należy do najnowszych tej renomowanej marki i znacznie poszerza możliwości diagnostyki kardiologicznej naszej przychodni, zarówno w zakresie kardiologii dziecięcej jak i kardiologii dorosłych.

Całość naszych możliwości wynikających z umiejętności lekarzy oraz możliwości diagnostycznych posiadanego sprzętu dopełniona jest przez nieocenioną część naszego zespołu pielęgniarsko – rejestracyjnego, która pomoże Państwu w zaplanowaniu wizyty i  realizacji diagnostyki w naszej przychodni.

Serdecznie zapraszamy!