O nas

Neocard - centrum medyczne w Szczecinie, wnętrze budynku, o nas

NEOCARD Centrum Medyczne Kardiologia jest naturalną kontynuacją założonej przez dr. Waldemara Krysiaka w 2001 roku specjalistycznej praktyki lekarskiej. Intencją podczas jej tworzenia było stworzenie nowoczesnej, o kompleksowych możliwościach, placówki kardiologicznej. Placówki, która byłaby w stanie sprostać wymaganiom współczesnych standardów ambulatoryjnej opieki medycznej. Miejsca, w którym znajdziecie Państwo, bez szczególnej zwłoki, fachową pomoc opartą na wiedzy współczesnej medycyny, zaangażowaniu naszego zespołu oraz wysokiej klasy aparaturze medycznej.

Głównym obszarem naszego zainteresowania jest kardiologia i szeroko pojęta problematyka chorób układu krążenia. Jednak, dla dopełnienia naszej oferty i zapewnienia kompleksowych możliwości diagnostycznych, poszerzyliśmy nasze usługi o radiologiczną diagnostykę ultrasonograficzną. Współpracujemy również ze specjalistami w zakresie innych specjalności medycznych na terenie Szczecina oraz w innych ośrodkach medycznych w Polsce.

Istotnym elementem naszej działalności jest diagnostyka kardiologiczna pacjentów przygotowywanych do zabiegów chirurgicznych (chirurgia żył, brzucha, chirurgia ortopedyczna i plastyczna). Posiadamy w tym zakresie pełne możliwości diagnostyczne i wieloletnie doświadczenie.

Na etapie budowy dużo uwagi poświęciliśmy stworzeniu komfortowych warunków dla naszych Pacjentów, nie zapominając o szczególnych potrzebach osób niepełnosprawnych. Zarówno lokal przychodni, jak i całość budynku MEDYK budowany był w technologii „bez barier”. Na każdym etapie powstawania przychodni staraliśmy się dbać o estetykę, funkcjonalność, a na etapie wyposażania w sprzęt medyczny priorytetem była bezdyskusyjna jakość niosąca pewność w stawianiu diagnozy i optymalnym leczeniu.

NEOCARD oraz członkowie zespołu przychodni uczestniczą w badaniach klinicznych i ogólnoświatowych rejestrach medycznych. Udział w takich przedsięwzięciach jest nieocenionym narzędziem zdobywania najnowszej wiedzy medycznej. Jest to również wielkie wyróżnienie a zarazem potwierdzenie naszych umiejętności i doświadczenia.